O mnie

Szyję i czytam, czytam i szyję... No dobra, mam też dzieci, dom, czasami nawet sprzątam, ale ten blog nie o tym :) Mam to szczęście, że mogę poświęcać czas swojej pasji. 

Mam na imię Ania i od dzieciństwa zajmuje mnie „dzierganie” drobiazgów różnego rodzaju. Zajęłam się ręcznie robioną biżuterią w 2011 roku, kiedy poznałam technikę haftu sutaszowego. Od tamtego momentu zgłębiam tajniki sutaszu i szukam ciekawych jego zastosowań. Zaprowadziło mnie to do prób z haftem koralikowym, a następnie do wykorzystania sznurków w tkanych formach biżuteryjnych. Myślę, że w świecie tworzenia biżuterii jeszcze wiele przede mną.

Uważam, że biżuteria jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie, swoich upodobań i nastroju. Lubię biżuterię, którą można zastosować do codziennych i odświętnych stylizacji. Bardzo ważne jest dla mnie, aby była wygodna. Tworząc projekt przyświeca mi myśl, żeby był to drobiazg, który przyciąga uwagę, który pozwala swojej właścicielce wyróżniać się i czuć się wyjątkowo.

Wszystko, co pochodzi z pracowni Mosca jest dziełem moich rąk. Wiele z projektów to pojedyncze, unikatowe egzemplarze, inne powstają w bardzo krótkich seriach.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich projektów! Podoba Ci się któraś z moich prac? Zawsze możesz ją u mnie zamówić.Ania Kiryło


Mosca