sobota, 4 stycznia 2014

SUPERNOVA - sutasz dla WOŚP

Fantastyczna akcja Biżuteryjki dla WOŚP rośnie w siłę z roku na rok. Tym razem jest tyle przepięknych projektów, że chętnie wzięłabym kredyt i wylicytowała je wszystkie! :) TUTAJ możesz podejrzeć tegoroczne aukcje Biżuteryjek. Tymczasem skupię się na projekcie sutaszowym, w którym maczałam swe palce i ja.

Supernova


W tym roku swój udział zadeklarowało prawie 200 osób, każda miała za zadanie uszyć dwa identyczne elementy ze sznureczków i z kryształkami Swarovskiego, które podarowała specjalnie na ten cel Wiola ze sklepu Bukowiec. Poniżej kolaż ze wszystkimi autorkami elementów - robi wrażenie :)

Supernova

Wykonanie dwóch małych elementów to nie problem, natomiast skomponować to w piękną całość i poskładać, to dopiero sztuka! Dokonała jej Małgorzata Sowa i nawet się boję pomyśleć ile dni i nocy nad tym spędziła. Ja jestem pełna podziwu, bo wyszło jej to cudownie, a żeby tego było mało, to oprócz planowanego gorsetu powstała jeszcze kopertówka Supernova.

Efekty pracy sutaszystek świetnie prezentują się na zdjęciach, do których pozowała Maria Niklińska w gorsecie i Marcelina Zawadzka z kopertówką. Fot: Marta Piskorek, asystent Tomasz Wilczkiewicz, makijaż/stylizacja: Ania WygodaJustyna Zastąpiło, Monika Wlaźniak.


gorset sutasz

gorset sutasz

sutasz

sutasz

sutasz


kopertówka sutasz

kopertówka sutasz

Urzekła mnie również sesja wykonana przez autora zdjęć zeszłorocznego Tęczaka
Fot: Arek Rząd, stylizacja: Iwona Rząd, modelka: Ada Ogorzałek.

Supernova sutasz

Supernova sutasz

Supernova sutasz3 komentarze:

  1. Niby to tylko dwa elementy, ale muszę przyznać, że wyglądają uroczo. Nie wszystkie z tego co widziałam są tak ładne.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! Chciałam, żeby moje elementy były dosyć proste :)

      Usuń