czwartek, 19 listopada 2015

Pomysł na ekskluzywny prezent, vol.1 - sutasz.

W pierwszym poście z serii POMYSŁ NA PREZENT chciałabym zacząć od propozycji najbardziej wyrazistych, rozbudowanych, na bogato. Jest to biżuteria dla osób z fantazją, którą to fantazję lubią pokazywać w swoim stylu ubierania się. Dla pań, które nie boją się przyciągać spojrzeń i lubią się wyróżniać. 

Sutasz jest doskonałym tworzywem dla rozbudowanych kolii, bransoletek, dużych kolczyków... Sutaszowy komplet w połączeniu z prostą małą czarną jest w stanie stworzyć elegancką kreację. Jest jeden warunek - technika wykonania musi być nienaganna. Dodatkowo lekkość i miękkość sutaszu sprawiają, że jest to biżuteria niebywale wygodna - nie drapie, nie ciąży, nie brzęczy... A kolorystyka? Bez ograniczeń - kolory sznurków, kamieni, kryształów, koralików dają co najmniej milion możliwości.

Jeśli pragniesz obdarować osobę dla Ciebie wyjątkową, która kocha biżuterię, jeśli ma to być wyszukany, rzeczywiście ekskluzywny prezent - koniecznie obejrzyj sutaszowe naszyjniki i komplety biżuterii. 

Dodam, że rozbudowane prace to prawdziwe unikaty, powstają w jednym egzemplarzu, więc obdarowana takim podarkiem osoba może poczuć się prawdziwie wyróżniona.

Tutaj prezentuję dotychczas zrealizowane przeze mnie duże projekty, może znajdziesz inspirację dla bliskiej Ci osoby. Z chęcią stworzę coś specjalnie dla niej :)

LAUREL - bransoletka i kolczyki

biżuteria z sutaszu

RIIKA - bransoleta

biżuteria z sutaszu

INGEBORG - bransoletka, kolczyki i broszka

biżuteria z sutaszu

INGRID - naszyjnik, bransoletka, kolczyki

biżuteria z sutaszu

JUDIT - bransoletka, kolczyki i wisiorek

prezent handmade

KATRIN - bransoletka i kolczyki

prezent handmade

LOFTEY - bransoletka i kolczyki

prezent handmade

LORELEI - naszyjnik i kolczyki

pomysł na prezent

DAISY BLUES MARILYN - naszyjnik i kolczyki

pomysł na prezent

LYDIA - naszyjnik

pomysł na prezent

MAIDIS - naszyjnik / bransoleta

pomysł na prezent

I na koniec ANJA - naszyjnik ślubny i na duże wyjścia, mój osobisty :)

Naszyjnik ślubny

4 komentarze:

  1. Nigdy za specjalnie nie byłam fanką sutaszu, ale ta Twoja Ingrid...ech cudo :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Marta, wcale Ci się nie dziwię, 80% sutaszu, który oglądam też mi się nie podoba, dlatego od kilku miesięcy niewiele działam w tej dziedzinie, głównie na zamówienie ;) Sutasz sutaszowi nierówny. Bardzo mi miło, że coś sutaszowego jednak Ci się spodobało u mnie ;)

      Usuń